Ik heb in mijn item over de terugreis van Ischgl naar huis een foto gemaakt van een kasteeltje op een bergtop in het paznauntal. Hieronder nog even ter opheldering de foto.
Naar aanleiding van deze foto, en mijn verslag van de vakantie kreeg in van oom Henny een hele leuke reactie!
Hij heeft de Silvretta tolweg ook een aantal keer gereden met motor en/of auto, en is met tante Riet ook in Samnaun geweest (het plaatsje waar Matt en ik naartoe geskied zijn en dat in Zwitserland ligt). Zij zijn er in de zomer geweest, en oom Henny....ik kan geloven dat het daar 's zomers ook prachtig is! Het is zo'n mooie omgeving!!
Vlak na het berichtje van oom Henny, stuurde hij me nog een foto....ook hij heeft het kasteel op de berg gefotografeerd! Zie hieronder.
De foto is net aan de andere kant van de weg genomen! Heel gaaf, om dit soort reacties te krijgen!!