Malpaso.nl


Cathedral wash

10 september 2012 Jeanet

Geen toegangs bewijs voor de "Wave" voor ons. De weg er naartoe is 13 kilometer over onverharde weg, en omdat we geen 4-wheel drive als auto hebben, is het te riskant om er naartoe te rijden. Helaas, maar....we hebben vandaag een fantastische dag gehad! We zijn naar de "Cathedral wash" geweest. Voordat we daar aankwamen, zagen we ook nog een vreemde rots; balanced rock.

Cathedral wash is een (bijna) droogstaande kloof, die uitkomt bij de Colorado river! Een inspannende hike, maar heerlijk om te doen. Volgens de beschrijving van het een "gemiddelde hike" wat moeilijkheid betreft (3 op de schaal van 1 tot 5), maar ik vond dit toch wel iets te laag ingeschat; voor mij was het toch wel een 4! We moesten klimmen en klauteren over rotsen en stenen, en langs afgronden lopen over vrij smalle randen.

Het was enorm rustig in de kloof; zeg maar uitgestorven. Tijdens onze hike naar de colorado river en terug zijn we niemand tegen gekomen! Wat een rust! We hoorden alleen de vogels fluiten en op het eind de rivier stomen.

Bij de rivier hebben we een broodje gegeten, en daarna zijn we terug gelopen (geklommen). Het gaf zo'n heerlijk voldaan gevoel toen we weer bij de auto waren! Daarna zijn we met de auto nog even naar een campground gereden, waar je ook bij de Colorado river kunt komen! En even heerlijk met de pootjes in het water (wel ijs en ijskoud!!).

Weer een dagje genieten voorbij!