Malpaso.nl


Kerstvakantie

31 december 2016 Jeanet

Inmiddels al weer 2 dagen terug in Duitsland, na een heerlijke vakantie in Nederland. We zijn op zondag 18 december naar Nederland gereden om daar (onder andere) de kerst door te brengen. Maar natuurlijk ook om andere gezellige dingen te ondernemen. Zo ben ik op dinsdag met Karin (volgens traditie) een dagje wezen kerstshoppen bij Intratuin. Heerlijke sfeer en mooie knusse hoekjes ingericht.

 

Weer een aantal leuke ideetjes opgedaan. Ook hebben we daar lekker geluncht; broodje kroket...ook een traditie voor mij, omdat we die in Duitsland niet kunnen kopen. Even genieten van de Nederlandse lekkernij! Na een bezoek aan Intratuin en Karin was ik nog van plan om even mijn pa langs te gaan, maar ik had inmiddels toch wel last van mijn benen. Aangezien ik ook nog bijna een uur moest autorijden, heb ik dat dus over moeten slaan. Sorry Pap!! Maar dat is later in de week nog goed gemaakt.
Op donderdag ben ik met Simone wezen high tea-en in Cuijk. Een gezellige, knusse locatie...lekker hangend op een leren bank genieten van allerlei lekkers en heerlijk bijpraten.

 

Kerstavond hebben we met mijn schoonfamilie gegourmet, al waren we wegens ziekte (griep) niet geheel kompleet. Erg jammer, maar ondanks dat was toch een geslaagde avond. Eerste kerstdag een rustig dagje gehouden; wel een eind met Nomy gewandeld en genoten van het vlakke Nederlandse landschap. Al gaat mijn voorkeur toch echt uit naar de bergen, dit weidse uitzicht heeft ook wel wat.

 

Tweede kerstdag zijn we naar Theo, Kathleen en Remco geweest met tassen vol cadeautjes! Ook pa is daar naartoe gekomen. Het was weer een top dag! We werden verwelkomd door een houten kerstboompje vol met "kerstballen" met foto's van Matteo en mij (50 jaar)! Hellup!! Maar ook een prachtig gedekte eettafel! Dat had Kath weer mooi versierd!

 

Na de koffie/thee met kersttaart, konden we beginnen aan de berg cadeaus onder de kerstboom. Wat veel! Ieder jaar zeggen we weer dat we het volgend jaar wel wat minder doen, maar volgens mij wordt het ieder jaar alleen maar meer!

 

Omdat ik de weken voor de kerst niet kon (en mocht) werken, had ik alle tijd om extra aandacht te besteden aan de kerstcadeautjes en ze mooi te verpakken met als thema...Rudolph (the red nose reindeer)! Zulke leuke ideetjes op internet gezien, dus lekker aan het knutselen gegaan. Maar ja.....al die cadeau's moeten ook uitgepakt worden, en dat was soms erg lachen. Leuke "pesterijtjes" er tussendoor. Dat hoort er ook bij! Zo dacht Matteo een doos met flessen wijn te openen, maar zat er ruitensproeier vloeistof in. En voor hem ook een Rudolph cadeautje.

 

Onderstaand cadeau had ik voor Theo ingepakt!

 


Maar hij kreeg ook een Rudolphje! En....een mooie (foute) kersttrui van zijn vrouw. Kijk hem zitten!!! Hihi!

 

En ook voor pa lagen er wat pakjes onder de kerstboom!

 

Tussendoor liet Remco mij schrikken; er bewoog een pakje dat onder de kerstboom lag. En toen ik het wilde pakken...ighhhh....kwam er een grote nep spin onder vandaan! Wat een pestkop!! Hihi!

 

Voor Kathleen had ik een ananas gemaakt van een fles wijn, bekleed met ferrero Rocher chocolade.

 

En ik....ik ben enorm verwend, maar het meest hebben we gelachen om de geweldige muismat! Echt om te gieren!

 

Na een leuke pakjes-middag (goed voor de lachspieren), konden we aan tafel voor het kerstdiner!

 

 Echt heerlijk gegeten en genoten van, en met elkaar.

 

Het was een heerlijke dag! Dank jullie wel broer en schoonzus!
En ja...dan komt er toch weer de dag dat we terug moeten naar Duitsland. Ook niet erg hoor! Het is na 10 dagen in Nederland te zijn geweest, ook wel weer heerlijk om naar huis te gaan. Onderweg de nodige mistbanken gehad, maar dat was ook een sprookjesachtig gezicht.

 

En nu dus weer thuis. Zo heeft Matteo nog een paar dagen thuis om van de rust te genieten (en de mooie natuur waar we wonen). Alle dagen wandelingen gemaakt in onze eigen mooie omgeving. Ja....het is ook weer heerlijk om thuis te zijn. Ik kijk met een super voldaan gevoel terug op de 10 dagen in Nederland!