Malpaso.nl


Vakantie

24 januari 2010 Jeanet
Terwijl mijn man nu 4 dagen in Oostenrijk op de lange latten staat, en ik hier thuis de boel draaiende hou, staat het volgende ski-uitje voor Matteo al weer in de agenda. En dit keer ga ikzelf ook mee!

We hebben de bevestiging binnen gekregen van het appartement dat we geboekt hebben, dus nu staat het vast!
We gaan eind maart weer naar Ischgl! Ik ben een beetje een "mooi weer" skiester, en daarom ga ik liever wat later in het seizoen. Natuurlijk weet je nooit wat voor weer je treft, maar in maart is het vaak toch wel mooier weer dan in januari of februari. 

 

En als je dan later in het seizoen wilt gaan, moet je natuurlijk wel een goed (wat hoger gelegen) gebied uitzoeken!
Ik ben helemaal weg van Ischgl (super leuk en gezellig dorpje), dus vandaar dat we voor de vierde keer samen naar dit gebied gaan.
 
Vorig jaar zaten we in een prima accommodatie; een appartementje aan de rand van ischgl in het plaatsje Versahl. Het was ook een erg aardig vrouwtje, en iedere dag hing er een tasje verse broodjes aan de deur! En dus....heb ik frau Fuchs wederom benaderd of de accommodatie nog vrij was in die periode! En dat bleek zo te zijn!



Hierboven het huis met appartementen.
Voordeel van het wat later in het seizoen gaan is ook, dat je dan van zondag tot zondag kunt boeken. Het voordeel hiervan is, dat je minder drukte op de weg hebt, en dus (over het algemeen) lekker door kunt rijden.
Ik kijk er al erg naar uit!

Hieronder nog wat (actie)foto's van vorig jaar! Toen waren de weersomstandigheden echt helemaal perfect. Toen we aankwamen sneeuwde het, maar de dag daarop brak de zon door en hebben we de hele week zon gehad! Super!!
Nu maar hopen dat het komende vakantie ook zo gaat!