Afgelopen week hebben we weer een weekje in Nederland doorgebracht. Maar voor we vertrokken, heb ik deze prachtige eekhoorn nog in onze tuin gespot.

Maar goed...toen naar Nederland. Voor mij een mini-vakantie, voor Matteo een zware studie week. Hij moest in 1 week de Franse taal leren bij "de nonnen in Vught". Dat was voor hem een hele pittige, maar ook zeer leerzame week. En terwijl hij iedere dag zat te blokken, kon ik leuke dingen doen! ;)
We zijn op zaterdag naar Nederland gereden, en 's avonds hebben we met mijn schoonzussen (de zussen van Matteo) en zwagers heerlijk gegeten bij de griek in Grave. Super lekker en erg gezellig. Na het eten nog bij Berty en Wim in de tuin gezeten bij de tuinhaard. Zondag hebben we een relaxt dagje gehouden en genoten van een barbecue bij Matteo's ouders, waar we deze week ook logeerden.

Maandag begon de studie voor Matteo, en ik ben naar Nijmegen geweest om een ex-collega op te zoeken. We hebben heerlijk bij gekletst onder het genot van een kop thee. Daarna heb ik nog wat gewinkeld in Nijmegen. Dinsdag ben ik met Simone naar Wijchen geweest voor een high-tea! Wat was dat lekker!! En gezellig. Ondanks dat we mekaar veel app-en als ik in Duitsland zit, hebben we toch lekker bij kunnen kletsen. Een top middag!

Woensdag en donderdag heb ik het even wat rustiger aan gedaan, omdat ik me niet geheel fit voelde. Wel heerlijk met Nomy gewandeld door het vlakke landschap. Weer eens wat anders dan bergen!

En vrijdag stond een dagje Apeldoorn op het programma.

Eerst bij Karin geweest. Na een koppie thee zijn we naar het tuincentrum gereden. Veel leuke dingen gezien en ideetjes opgedaan (voor als we een huis hier in Duitsland kopen), en daarna lekker zitten lunchen. Aan het eind van de middag ben ik naar mijn pa gereden en daar ben ik blijven eten. Ook Theo, Kathleen en Remco kwamen daar eten, dus heerlijk iedereen weer even gezien. Ook tante Riet heb ik hier nog even gezien en gesproken.
Zaterdag hebben we de nodige boodschappen ingeslagen, en zondag zijn we na het ontbijt weer richting Löcherberg gereden. Het was een heerlijke week, maar ik vind het ook wel weer lekker om thuis te zijn. Matteo moet nog 1 weekje werken (en ik komend weekend) en dan hebben we echt vakantie! Op naar Karpathos!